جستجو :     حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۶ را سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال» نامگذاری کردند.
 
جشنواره فرهنگی رسانه‌ای اقتصاد مقاومتی در یزد

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یزد از برگزاری جشنواره فرهنگی رسانه‌ای اقتصاد مقاومتی در یزد خبر داد.
به گزارش تابناک یزد،عباس ملازینلی در پنجمین نشست کارگروه گفتمان‌سازی و فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی که در اداره ارشاد یزد برگزار شد، اظهار داشت: لازم است برای تبیین و فرهنگ سازی در زمینه اقتصاد مقاومتی به شکل اساسی به دنبال تولید محتوا و تدوین الگو باشیم.وی با بیان اینکه اقداماتی که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام می‌شود باید برای مردم مطرح شود، عنوان کرد: مردم نیاز به الگو دارند و رسانه ها باید تلاش کنند الگوهای تحقق اقتصاد مقاومتی را به جامعه معرفی کنند.ملازینلی تصریح کرد: البته افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند باید شناخت و آگاهی کامل از اقتصاد مقاومتی و شیوه‌های تحقق آن داشته باشند تا بتوانند در این زمینه تاثیرگذار عمل کنند.دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای جشنواره فرهنگی ـ رسانه ای اقتصاد مقاومتی خبر داد و یادآور شد: این جشنواره در بخش‌های فیلم کوتاه و کلیپ، اجرای تئاتر خیابانی، شعر، ادبیات، عکسای، خبر و اطلاع رسانی برگزار می‌شود.ملازینلی بر لزوم برگزاری هرچه سریع‌تر این جشنواره تاکید کرد و افزود: البته لازم است برای تامین اعتبار کافی برای این جشنواره تلاش ویژه ای انجام شود.

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
متون اسلامی  
 ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
نشستها  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.