جستجو :     حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۶ را سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال» نامگذاری کردند.
 
مسئولان در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنند

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: مسئولان در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه حرکت کنند.


به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه مسئولان در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه حرکت کنند، اظهار داشت: مردم همراه مسئولانی هستند که در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی و پایبند به ارزش ها باشند، حرکت کنند.وی عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی زمینه ساز حل مشکلات جامعه است و وابستگی ها را به خارج کاهش می دهد.نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد ادامه داد: بهره گیری از ظرفیت ها و توان داخلی موجب ایجاد اشتغال و توسعه کشور می شود.وی در ادامه با اشاره به اینکه باید در مسیر شهدا حرکت کنیم، تاکید کرد: دشمن در هر لحظه به دنبال ایجاد توطئه و فتنه در کشور است.نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه کمرنگ کردن ارزش های اسلامی در جامعه از اهداف اصلی دشمند است، ادامه داد: ترویج سبک زندگی اسلامی و معارف اسلامی باید مورد توجه بیشتر در جامعه قرار بگیرد.وی با اشاره به سالروز کشف حجاب توسط رضاخان، تاکید کرد: رضاخان در حال ترویج فرهنگ غربی در کشور بود و دل به بیگانگان و دشمنان کشور بسته بود.نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: دشمن به دنبال تخریب ارزش ها است و باید همه مردم در جامعه هوشیار باشند.

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
متون اسلامی  
 ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
نشستها  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.