جستجو :     حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۶ را سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال» نامگذاری کردند.
 
اجرای 17 پروژه بزرگ پیشران اقتصاد مقاومتی در شهرستان نمین

فرماندار نمین گفت:17 پروژه پیشران اقتصاد مقاومتی با هزینه‌ای بالغ بر 30 هزار میلیارد ریال در شهرستان نمین اجرایی می شود.

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، فرهاد عبدالعلی پور در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان نمین با بیان این مطلب که 17 پروژه پیشران اقتصاد مقاومتی در شهرستان نمین در دست اجرا است، گفت: برای اجرای این پروژه بالغ بر 30 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری می شود.

فرماندار نمین افزود: منطقه ویژه اقتصادی،کارخانه الکل صنعتی متانول؛ پروژه 130 هکتاری گردشگری،کارخانه تولید آرد و نیروگاه تولید برق از انرژی خورشیدی از جمله طرح‌های پیشران اقتصاد مقاومتی در دست اجرا در شهرستان نمین است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون در کل استان بالغ بر 2 هزارو 100 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای رونق تولید و کسب و کار به واحدهای تولیدی و صنعتی استان اردبیل پرداخت شده است، افزود:820 میلیارد ریال این تسهیلات توسط واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان نمین جذب شده است.

عبدالعلی پور افزود: از کل این 820 میلیارد ریال تسهیلات 130 میلیارد ریال در بخش کشاورزی و بقیه در بخش صنعت و تولید استان جذب و مصرف شده است.

فرماندار نمین یادآور شد: 41 طرح صنعتی در شهرستان نمین با ثبت نام در سامانه بهین یاب تسهیلات رونق تولید از بانکها دریافت کرده است.

وی در ادامه گفت: در دهه فجر امسال عملیات احداث پتروشیمی آرتا انرژی با سرمایه گذاری 50 میلیون یورو و همچنین مجتمع پتروشیمی پتروساین در شهرستان نمین کلنگ زنی می شود.

عبدالعلی پور بیان کرد : در سال گذشته بالغ بر 3 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به شهرستان نمین اختصاص داده شده بود که بیش از 90 درصد آن جذب شده است.

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
متون اسلامی  
 ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
نشستها  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.