جستجو :     حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۶ را سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال» نامگذاری کردند.
 
همایش استانی اقتصاد مقاومتی در نور برگزار می شود

ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مازندران گفت: همایش استانی اقتصاد مقاومتی و نقش آن در توسعه اسفند ماه سال جاری در شهرستان نور برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن خیریانپور صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه جلسه ستاد اجرایی همایش افزود: در این همایش که در راستای منویات مقام معظم رهبری و درسال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بر پا می‌شود، اثرات اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در بهبود فضای اقتصادی و توسعه همه جانبه استان مازندران مورد ارزیابی صاحب نظران قرار خواهد گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با اشاره به اینکه همایش روز ۱۴ اسفند ماه سال جاری در محل سالن همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان نور با حضور مهمانان و مقامات ملی و استانی برگزار می‌شود، اقتصاد مقاومتی، تولید و سرمایه، اقتصاد مقاومتی، اقتصاد دانش بنیان، اقتصاد مقاومتی، گردشگری، اقتصاد مقاومتی، اقتصاد کشاورزی، با تاکید بر تقویت تولید ملی را از مهم‌ترین محورهای این همایش عنوان کرد.

خیریانپور در ادامه افزود: به منظور برگزاری هدفمند وموفق این همایش علاوه بر شکل گیری ستاد مرکزی،۵ کمیته در بخش‌های پشتیبانی، امنیتی، تشریفات، تبلیغات و اطلاع رسانی، نمایشگاهی وعلمی نیز تشکیل شد.

وی با اشاره به استقرار دبیرخانه این همایش در دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان نور، از علاقمندی و مشارکت جدی فعالان اقتصادی و تشکل‌های بخش خصوصی در این رویداد مهم خبر داد و از صاحبنظران، اساتید و نخبگان استان خواستند در این همایش نقش مؤثر و محوری ایفا کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: در تاریخ‌های ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مازندران حضور یافته و طبق برنامه ریزی انجام شده در این همایش شرکت خواهند کرد.

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
متون اسلامی  
 ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
نشستها  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.