جستجو :     حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۶ را سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال» نامگذاری کردند.
 
کاهش تلفات برق در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال 92 تلفات برق استان 24درصد بود که در سال جاری این میزان به 15درصد رسیده است.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، داوود راهزادی در جمع خبرنگاران افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی باید کاهش تلفات انرژی را در استان به 13درصد برسانیم.

وی بیان کرد: برق رسانی به روستاهای بالای 10خانوار استان کهگیلویه و بویراحمد در برنامه است تا امسال جشن برق رسانی در استان انجام شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در نیمه نخست امسال 1000کنتور برق نصب شده است، خاطرنشان کرد: تا پایان سال جاری 3000کنتور برق طرح فهام در استان نصب خواهد شد.

راهزادی تصریح کرد: امسال در برنامه است تا صعب العبور استان کهگیلویه و بویراحمد با استفاده از انرژی خورشیدی برق دار می شوند که تاکنون در این زمینه در چهار روستا 30پنل خورشیدی نصب و برق دار شدند.

وی ادامه داد: در راستای تولید برق در استان حداقل 15 تا 16 مگابایت نیروگاه حرارتی و خورشیدی نیاز است که آماده استقبال از سرمایه گذاران در این زمینه هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تلفات در دو بخش فنی و غیر فنی مطرح است، اضافه کرد: از مردم استان می خواهیم که در زمینه انشعابات غیر مجاز، کنتورهای معیوب و تعویض سیم به کابل که تلفات محسوب می شوند، همکاری لازم را داشته باشند.

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
متون اسلامی  
 ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
نشستها  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.