جستجو :     حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۸ را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.
 
تعيين ابرچالش‌هاي سال 97

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر تحقق شعار سال گفت: کمیسیون‌های تخصصی مجلس باید در راستای حمایت از کالای ایرانی اقدام کنند.

تعيين ابرچالش‌هاي سال 97به گزارش خبرگزاري صداوسيما به نقل از خانه ملت، بهروز نعمتي با اشاره به نخستين جلسه هيأت رئيسه مجلس شوراي اسلامي در روز يکشنبه (19 فروردين) برگزار مي شود، گفت: ابتداي هر سال درباره مهم ترين مسائلي که مجلس شوراي اسلامي بايد طي يک سال به آن بپردازد در جلسه هيأت رئيسه مجلس بحث و بررسي مي شود.
نماينده مردم تهران، ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس در مجلس شوراي اسلامي در ادامه با بيان اينکه در نخستين جلسه هيأت رئيسه مجلس درباره ابرچالش هاي موجود در کشور صحبت مي شود، افزود: يکي از موضوعات مهم شعار سال است که درباره آن بايد برنامه ريزي صورت گيرد.
وي گفت: طي اين جلسه وظايف کلان کميسيون هاي مرتبط با شعار سال يعني «حمايت از کالاي ايراني» تعيين مي شود تا به شعار سال صرفا به عنوان يک شعار نگاه نشود و به سمت عملياتي شدن پيش برود.
نعمتي در ادامه نقش تمام کميسيون ها در کنار کميسيون هاي اقتصادي مجلس را در تحقق شعار سال حايز اهميت دانست و افزود: کميسيون ها با بررسي قوانين موجود مي توانند درباره نياز به قانونگذاري يا اصلاح قوانين براي توجه به شعار سال گام بردارند.
سخنگوي هيأت رئيسه مجلس شوراي اسلامي در پايان با بيان اينکه بايد به صورت ويژه به حمايت از کالاي ايراني پرداخته شود، خاطرنشان کرد: در اين مسير هر سه قوه کشور بايد با هم هماهنگ باشند و اقدامات لازم را صورت دهند که اين موضوع نيازمند برگزاري جلسات مشترک است.

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
متون اسلامی  
 ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
نشستها  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صداوسيما است.