جستجو :     حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۸ را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.
 
شعار حمایت از کالای ایرانی با واردات فرش دستباف منافات دارد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: شعار حمایت از کالای ایرانی با واردات فرش دستباف منافات دارد و مگر می شود شعار حمایت داد و شاهد واردات فرش به ایران باشیم.

عبدالوهاب سهل آبادی اظهار داشت:‌ اگر می‌خواهیم استفاده از کالای ایرانی در جامعه به یک فرهنگ تبدیل شود، باید کیفیت این کالاها افزایش یابد و به کالاهای خارجی نزدیک شود.

وی بیان کرد: در جنگ اقتصادی امروز، تولید کنندگان نقش مهمی را بر عهده دارند و امیدوارم مردم و مسئولان دست در دست هم دهند تا در این جنگ نیز به پیروزی دست یابیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی اصفهان تصریح کرد: فریز شدن معوقات بانکی، اصلاح شیوه اخذ مالیات بر ارزش افزوده و تغییر نگرش سازمان‌های امور مالیاتی و تأمین اجتماعی، از الزامات حمایت از کالای ایرانی و خاموش نشدن چراغ واحدهای تولیدی است.

***

وی ادامه داد: شرایط سال گذشته به گونه ای بود که برنامه‌ها و اهداف اقتصاد مقاومتی به صورت کامل محقق نشده است.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: جهادگران عرصه کار و تولید به حمایت و پشتیبانی مناسب نیاز دارند و انتظار ما از دولت این است که با واردات کالاهای غیر ضروری و کالاهای مشابه داخلی، به شدت مقابله کند.

وی بیان داشت: مگر می شود شعار حمایت از کالای ایرانی داد و شاهد واردات فرش دستباف بود.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه لوازم خانگی، مواد غذایی، نساجی، پتروشیمی و فولاد از مزایای تولیدی کشور است، گفت: امیدوارم در سال جدید نگاه قوای سه گانه به مقوله اقتصاد و تولید تغییر کند و این تغییر به بهبود معیشت مردم منجر شود.

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
متون اسلامی  
 ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
نشستها  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صداوسيما است.